1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w minioną niedzielę na budowę kościoła. Dziękujemy też za wszystkie ofiary przesyłane na konto parafii.
2. Zgodnie z zapowiedzią dziś Niedziela Misyjna, ofiary składane do puszek przeznaczamy na dzieła misyjne na całym świecie.
3. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.15.
4. Wspólnota Młodzieżowa zaprasza na spotkanie dziś i w każdą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00 w sali domu parafialnego.
5. Po Mszy Świętej wieczornej drugie spotkanie kandydatów do Bierzmowania – grupa klas trzecich gimnazjalnych.
6. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie i niedzielę odprawiamy o godz. 17:15.
7. Kancelaria w tym tygodniu czynna tylko w poniedziałek i w sobotę, we środę z racji bierzmowania nieczynna.
8. W poniedziałek 24 października o godz. 19.00 – próba przed Bierzmowaniem. Obecność kandydatów obowiązkowa.
9. 26 października Bp Marek Solarczyk udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną na to ważne wydarzenie, podczas którego młodzi ludzie będą zobowiązywać się do mężnego wyznawania wiary i do postępowania według jej zasad. Swoim uczestnictwem i modlitwą wesprzyjmy naszą młodzież by należycie wypełniła swoje zobowiązania i była chlubą swoich rodziców, naszej parafii i całej Ojczyzny.
10. Odprawa liturgiczna dla ministrantów i lektorów jutro o godz. 19.00 w kościele. Obecność ministrantów i lektorów na Bierzmowaniu – obowiązkowa. Przypominamy o schludnym, uroczystym stroju.
11. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we środę z racji Bierzmowania będzie odprawiona bezpośrednio po Różańcu.
12. Oazowa wspólnota dorosłych ruchu Światło-Życie zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu we czwartek 27.10 po Mszy wieczornej godz. 18.30. do godz. 20.30.
13. Próba chóru we czwartek o godz. 19.00 w sali przy kancelarii.
14. Ksiądz Proboszcz zaprasza wszystkich członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej na zebranie we czwartek 27.10. o godz. 19.00 w domu parafialnym.
15.Przypominamy, że zgodnie z tradycją w Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada Msze Święte w naszym kościele odprawiamy o godz. 8.00, 10,00, 11.30 i o 18.00. Natomiast o godz. 13.00 zapraszamy na Mszę Świętą sprawowaną na Cmentarzu w Starej Miłośnie przy ul. Gościniec.
16. Natomiast w Dzień Zaduszny 2 listopada Msza i nabożeństwo za zmarłych z czytaniem wypominków jednorazowych o godz. 18.00 w naszym kościele.
17. Młodzież gimnazjalną, licealną, studentów zapraszamy na Mszę św. w niedzielę o godz. 18.00.
18. Kartki na Wypominki roczne i jednorazowe są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Wypełnione kartki przynosimy do kancelarii lub zakrystii po Mszy św.
19. W kancelarii w poniedziałek i sobotę oraz codziennie po Mszach św. w zakrystii można zamawiać intencje Mszy św. na 2017 rok.
20. W kościele znaleziono okulary, w brązowych plastikowych oprawkach, w czarnym etui. Do odbioru w zakrystii.